לקביעת שיעור התקשרו: 050-7388770

הגנה ושמירה

יש צורך לעשות הבחנה בין הגנה ושמירה, הגנה מטרתה להגן על אדם ספציפי ושמירה היא על טריטוריה.

יש צורך לעשות הבחנה בין הגנה ושמירה, הגנה מטרתה להגן על אדם ספציפי ושמירה היא על טריטוריה. חשוב מאוד להבין שכלב שלומד להגן ולשמור מחייב את בעליו להתנהג באופן מאוד אחראי. הכלב שלנו ילמד לעשות את תפקידו בפקודה מבעליו, ולהפסיק את עבודתו כשיפקדו עליו. אילוף כלבים להגנה ושמירה דורש מהכלב אימון למשמעת קודם ברמה גבוהה! אילוף כלב להגנה או שמירה אינו מתאים לכל אחד.

הגנה

אילוף כלבים להגנה נועד ללמד את הכלב להיכנס ולצאת ממצב הגנה על בעליו לפי פקודה בלבד. ישנן מספר מדרגות תגובה של כלב בעת קבלת הפקודה לשמור, החל מלהוות חוצץ בין בעליו לבין התוקף, המשך באיום על התוקף ועד נטרול מוחלט של התוקף.

שמירה

אילוף כלבים לשמירה מטרתו ללמד את הכלב לשמור על הטריטוריה הרצויה (בתים ,מפעלים,אזורים חקלאים וכו').

גם כאן כמו בהגנה ישנן כמה מדרגות אפשריות באילוף כלבים לשמירה, החל מכלב שרק נובח על מנת להרתיע גורמים זרים ועד מצב שבו הכלב מנטרל את האובייקט הזר שנכנס לטריטוריה הרצויה.

אחד הנושאים החשובים באילוף לשמירה הוא "סירוב מזון". "סירוב מזון" מלמד את הכלב לסרב לפיתוים שונים כגון אוכל שמגיע ממקורות זרים.

חשוב לציין שאילוף כלבים להגנה ושמירה מותנת בבגרותו של הכלב לכן אילוף כלבים להגנה ושמירה מתאים לכלבים בגיל מינימלי של שנה כמו גם אילוף קודם למשמעת.

מכיוון שישנן הרבה ורסיות לאילוף להגנה ושמירה מספר השיעורים הנדרשים לאלופים אילו משתנה בין כלב לכלב ובהתאם לצרכי הלקוח.

ניתן לקבוע מפגש לאילוף הכלב בטלפון 050-7388770 או דרך עמוד צור הקשר באתר.

צור קשר